Home / Uncategorized / Depunere solicitare de emitere a acordului de mediu

TRUPOST Cooperativa Agricola, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ”Realizarea si amenajarea unui spatiu zootehnic – Ferma agricola animaliera – 1000 capete ovine”, propus a fi amplasat in judetul Braila, comuna Maxineni, sat Corbu Nou, CF 72010.

Informatiile privind proiectul popus pot fi consultate la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Braila din mun. Braila, Bd. Independentei, nr. 16, Bl. B5 si la sediul TRUPOST Cooperativa Agricola din judetul Braila, comuna Maxineni, sat Corbu Nou, str. Crisurilor nr. 33 in zilele lucratoare intre orele 9.00 – 13.00.

Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul Agentiei pentru Protectia Mediului Braila.

Accessibility Toolbar